Cesta k dokumentu: Domovská stránka » Přehled akcí » Archiv:

Konference: Moderní formy péče o zaměstnance – dobrá praxe

Obsah položky


Vážená paní, vážený pane,

srdečně Vás zvu na konferenci „Moderní péče o zaměstnance – dobrá praxe“, která se uskuteční v úterý 6. listopadu 2007, 9:30 – 15:15 hod. v prostorách výletního zámečku Větruše v Ústí nad Labem. Akce se koná v rámci projektu Outplacement pro velké podniky programu Iniciativy Společenství Equal a účast na ní je zdarma.

Nutnost celoživotního vzdělávání, inovace podnikových vzdělávacích systémů, společenská zodpovědnost firem, aktuální trendy v přístupech k práci s lidskými zdroji, rovné příležitosti a komplexní outplacement budou hlavními tématy konference.

V podmínkách českého pracovního trhu postupně začíná mezi firmami boj o nedostatkové kvalitní zaměstnance. Moderní formy péče o pracovníky se stávají konkurenční výhodou, výrazně posilují image firmy a pozitivně ovlivňují produktivitu. Podnik je hodnocen z hlediska zaměstnance jako perspektivní a myslící nejen na přítomnost, ale i budoucnost svých zaměstnanců.

Na konferenci zazní k výše uvedeným tématům konkrétní zkušenosti a poznatky řady odborníků z praxe, program bude obohacen o odpolední tematické workshopy.

Těším se na setkání s Vámi.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Luděk Svoboda,
vedoucí týmu propagace a diseminace projektu Outplacement pro velké podniky

Mediálním partnerem konference je odborný měsíčník HR forum.

Aktualizace: 11.10.2007 | Autor: Equalcr

Logo ESF Logo EU Logo MPSV

Odbor řízení pomoci z Evropského sociálního fondu
Oddělení řízení a implementace Iniciativy Společenství EQUAL
Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2
e-mail: esf@mpsv.cz