Cesta k dokumentu: Domovská stránka » EQUAL v médiích:

Speciální tištěné vydání zpravodaje Rovné příležitosti do firem


V červenci 2006 vyšlo speciální tištěné vydání zpravodaje Rovné příležitosti do firem. Zpravodaj vydává obecně prospěšná společnost Gender Studies v rámci projektu "Půl na půl - rovné příležitosti žen a mužů". Zpravodaj je určen čtenářkám a čtenářům nejen z prostředí komerčních firem, ale i odborné veřejnosti zajímající se o rovné příležitosti žen a mužů na trhu práce. Přináší informace využitelné v personalistice, rozvoji firemní kultury, managementu, styku s veřejností, filantropii a dalších oblastech.

Ve zpravodaji se dozvíte jak a proč rovné příležitosti žen a mužů uplatňovat, seznámíte se s dobrými zkušenostmi z České republiky i ze zahraničí a přečtete si rozhovory s osobnostmi, které rovné příležitosti ve svém zaměstnání praktikují.

Mezi tyto osobnosti patří např. Neil Cockroft, Senior Vice President, Diversity&Talent Management, ze společnosti Citigroup. Nabídneme vám pět důvodů proč má rovnost odměňování přidanou hodnotu a v článku 50+ do starého železa nepatří se zaměříme na velmi důležité téma - diskriminaci na základě věku. Nebude chybět ani anketa. Zajímá vás něco, co v elektronickém zpravodaji nebylo? Určitě vás zaujme článek Hany Velíškové z České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů Rovné příležitosti v HR procesech.

Časopis nesmí chybět ve vaší knihovničce! Pokud si přejete časopis objednat, pište na alexandra.jachanova@genderstudies.cz. Od druhého týdne v srpnu si časopis můžete vyzvednout v knihovně Gender Studies, o.p.s., Gorazdova 20.

Zdroj: Linda Sokačová
Datum: 29. 8. 2006
Číslo projektu: 0095
Příjemce: Gender Studies

Aktualizace: 4.9.2006 | Autor: Equalcr

Logo ESF Logo EU Logo MPSV

Odbor řízení pomoci z Evropského sociálního fondu
Oddělení řízení a implementace Iniciativy Společenství EQUAL
Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2
e-mail: esf@mpsv.cz